× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Jakich suplementów użyć ćwicząc na siłowni?

siłownia

Przychodzi taki moment w życiu, że chcemy zabrać się za treningi na siłowni, chcemy rzeźbić naszą sylwetkę, jednak nasze efekty mogą nas nie zadowalać, czy da się to zmienić?

Da się poprawić nasze rezultaty na siłowni, jednak same suplementy to nie wszystko, a tylko nie znaczna część, ważniejszą rolę odgrywa technika podczas wykonywania ćwiczeń, jednak gdy jesteśmy przy temacie suplementów, jakie powinniśmy wybrać?

Zacznijmy od białka, a więc białko powoduje wzrost tkanki mięśniowej oraz sprawia, że tyjemy, ponieważ, gdy mamy nadwyżkę białkową, jesteśmy bardziej głodni, dlatego też więcej jemy. Jednak białko przyśpiesza nie tylko proces nabierania wagi, a również proces budowy mięśni, a właśnie to wiele osób chce uzyskać, białko powinny stosować raczej osoby szczupłe, ponieważ ono właśnie powoduje, że nabieramy wagi.

Następna jest kreatyna i w tym przypadku sytuacja wygląda tak, że kreatyna to są tabletki, a raczej kapsułki, które powodują to, że mamy “zastrzyk energii” jednak kreatyna ma też drugi “plus” mianowicie pomaga zrzucić wagę, należy jednak pamiętać aby nie zażywać zbyt dużej ilości oraz zaleca się nie brać codziennie.

Gdy omówiliśmy białko i kreatynę, przejdziemy do ostatniej, może nie odżywki, ale takiego “wspomagacza” treningowego jakim są “Shoty”
Shoty to małe napoje które wyglądem mogą przypominać Actimel. Napoje te dodają bardzo dużo energii, zaleca się wypić jeden taki napój przed treningiem. Jednak z tym produktem również nie powinniśmy przesadzać, jeśli chodzi o ilość zażywania.